Skupinové cvičenia

PILATES

Pilates je cvičenie vykonávané s vlastným telom, pomocou ktorých dosiahnete optimálnu telesnú kondíciu. Táto metóda odstraňuje bolesti chrbta, zlepšuje ohybnosť, silu, vytrvalosť, rovnováhu, koordináciu, dýchanie a telesný vzhľad. Vytvára štíhle svaly a cvičenie vyrovnáva svalové disbalancie, ktorými v súčasnej dobe trpí väčšina populácie.

Už po niekoľkých cvičeniach zaznamenáte pozitívne výsledky. Pilates totiž napomáha tomu, aby človek začal chodiť vystretý a cvičenia mu upevnia svaly. Navyše prestanú vás trápiť bolesti chrbta. Pilates postupne dodržiavaním pravidelnosti v cvičenia už čoskoro vytvára dojem, že ste znížili svoju hmotnosť. Spôsobí to fakt, že pilatesovými cvikmi začnete držať rovno plecia a do výšky sa vám vytiahne hlava a chrbát.

Pilates sa cvičí v pomalom tempe a bez hudobného doprovodu. Pri pohybe inštruktori kladú dôraz predovšetkým na techniku pohybu a dýchania. Upozorňujú cvičencov i na presnosť vykonávania cvikov, na koncentráciu, koncentrujú sa na plynulosť pohybu. Inštruktori sú dôslední najmä pri cvikoch v oblasti brucha, panvy, lopatiek a pliec. Tieto potom po ich spevnení zaisťujú správny postoj a chôdzu a vytvárajú dokonca dojem, že človek schudol.

Pilates oslovuje najmä ľudí, ktorí počas celého času sedia. Obľúbený je však aj u športovcov, pretože im napomáha natiahnuť alebo posilniť určite svalové skupiny, ktoré inak ostávajú zanedbané. Ideálna je najmä pre mužov kombinácia posiľňovanie a pilates. Dvíhanie činiek totiž buduje vonkajšie svalové skupiny, o vnútorné sa dokáže postarať práve pilates.

Cvičenie prebieha vo štvrtok 18:00 v areáli futbalového štadióna vo Veľkom Bieli – vstupné je podmienené permanentkou:
– 4 vstupová 28€ – platnosť 2 mesiace
– 8 vstupová 52€ – platnosť 3 mesiace
– 16 vstupová 96€ – platnosť 3 mesiace
Permanentky sú prenosné, zakúpenie na mieste. Rezervácia miesta vopred cez formulár. Podložku je nutné si priniesť

BodyART®

Pri BODYARTe je prioritou tréningu posilniť ľudskú bytosť ako celok. Ruka v ruke s myšlienkou filozofie „Jing-Jang“ vhodne kombinuje funkčný tréning a klasické techniky dýchania, výdrží a strečingu na vytvorenie dokonalej synergie fyzického tréningu (tréningu so svojim telom) a relaxácie (práce so svojou mysľou a vnútrom). Konečným cieľom tréningu BODYART je zaistiť správne fungovanie celého tela cez posilňovanie a stabilizáciu všetkých aspektov ľudského pohybu/posilnenie všetkých dôležitých zručností a schopnosti potrebných k ľudskému pohybu a celkovej existencii. Je to cvičenie, ktoré je veľmi komplexné, pretože zapája celé telo. Na rozdiel od klasického silového tréningu, ktorý sa zameriava na každú svalovú partiu osobitne, BODYART nedelí človeka na jednotlivé partie. Vníma ho ako celok , ako ľudskú bytosť so všetkým čo k nej patri . Všetky cviky a pozície trénujú rôzne (všetky) svaly naraz a priam volajú po ovládaní rovnováhy a stabilizácie nášho tela.

Cvičenie prebieha v utorok 18:00 vo Veľkom Bieli – vstupné je podmienené permanentkou:
– 4 vstupová 28€ – platnosť 2 mesiace
– 8 vstupová 52€ – platnosť 3 mesiace
– 16 vstupová 96€ – platnosť 3 mesiace
Permanentky sú prenosné, zakúpenie na mieste. Rezervácia miesta vopred cez formulár. Podložku je nutné si priniesť

Leto na vzduchu – Pilates & Yoga

Cvičenie v areáli futbalového ihriska Veľký Biel začína už 24.6.Cvičíme Pilates a Jogu.

Cvičenie prebieha v sobotu 8:15 v areáli futbalového ihriska Veľký Biel – vstupné je možné zakúpiť aj jednorazové za 7€ alebo využite permanentky:
– 4 vstupová 28€ – platnosť 2 mesiace
– 8 vstupová 52€ – platnosť 3 mesiace
– 16 vstupová 96€ – platnosť 3 mesiace
Permanentky sú prenosné, zakúpenie na mieste. Rezervovať sa môžete vopred cez formulár alebo môžete prísť bez rezervácie. Podložku je nutné si priniesť

AI-Driven Fitness: Making Gyms Obsolete? npp steroid Jürgen Klopp on Sadio Mane fitness and changes v West Ham – Liverpool FC

Vyberte si termín

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota
08:00
Leto na vzduchu – Pilates & Yoga

Areál futbalového ihriska Veľký Biel
08:15 – 09:15
Cvičenie v areáli futbalového ihriska Veľký Biel – cvičíme Pilates a Jogu.
09:00
18:00
BodyART

Veľký Biel
18:00 – 19:00
BODYART je funkčný tréning s vlastnou váhou tela, spojený s relaxáciou. Posilnenie a stabilizácia celého tela
Pilates

Veľký Biel
18:00 – 19:00
PILATES cvičenie na rovnováhu svalových skupín, posilnenie centra tela, zvýšenie rozsahu pohybov v kĺboch aj svaloch

Utorok

Štvrtok

Sobota

No events available!