Skupinové cvičenia

ZDRAVÝ CHRBÁT

je lekcia zameraná najmä na hlboký stabilizačný systém chrbtice. Skladba hodiny a cvikov je zameraná najmä na správne držanie tela, vyrovnávanie svalovej nerovnováhy, posturálnym poruchám, hyper kyfóze/lordóze a skolióze a zároveň posilneniu a uvoľneniu celej chrbtice. Toto cvičenie taktiež napomáha pri migrenóznych stavoch, uvoľňuje krčnú chrbticu, uvoľňuje napätie, zvyšuje flexibilitu. Počas lekcie sa využívajú techniky sm systému, pilatesa, strečingu, jogy ako aj rehabilitačné pomôcky.

PONDELOK – 17:00 GOLEM CLUB RELAXX
ŠTVRTOK – 18:00 GOLEM CLUB RELAXX

PUMP FX

Fantastický workout pre všetkých. Absolútne svetový hit v posilňovaní , pre mužov aj ženy. Je to originálne cvičenie s činkou, ktoré tvaruje, rysuje a posilňuje celé telo. Často je toto cvičenie brané ako príklad jedného z najrýchlejších spôsobov, ako sa dostať do formy. Intenzívne šesťdesiat minútové návykové cvičenie zasahuje všetky vaše hlavné svalové skupiny pomocou najefektínejších cvikov, ako sú drepy, kliky, ťahy a tlaky s činkou…. Kľúčom k Body Pumpu je opakovanie s v striedaní vyššej a nižšej záťaže, aby svaly boli dlhšie namáhané a tak mohlo dôjsť k tvarovaniu vybraných partií. V spojení s motivačnou hudbou, vysoko kvalifikovanými inštruktormi a výberom činiek podľa váhy a vašej zdatnosti, získate výsledky, ktoré hľadáte rýchlo

ŠTVRTOK – 17:00 GOLEM CLUB RELAXX

BODY PUMP® LES MILLES

Fantastický workout pre všetkých v kombinácií s cardio tréningom zaradeným v krátkych blokoch medzi posilňovacie série.. Cvičenie je spojením systému BODY PUMP FX s činkou, ktoré tvaruje, rysuje a posilňuje celé telo a zároveň cardio blokov, zameraných na zvýšenie kondície a zníženie váhy. Toto cvičenie je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako sa dostať do formy, vyformovať telo a schudnúť. Intenzívne cvičenie zasahuje všetky hlavné svalové skupiny pomocou najefektínejších cvikov s činkou na nakladanie so striedaním záťaže v kombinácii s krátkymi kondičnými blokmi formou intervalového tréningu, aby boli svaly zapájané a tak prispeli k tvarovaniu vybraných partií a zároveň bola udržiavaná vyššia tepová frekvencia. V spojení s motivačnou hudbou, vysoko kvalifikovanými inštruktormi a výberom činiek podľa váhy a cvikov podľa vašej zdatnosti, dostanete telo do absolútnej formy.

PONDELOK – 18:00 GOLEM CLUB RELAXX

 

Vyberte si termín

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
09:00
BODY CONTROL

GOLEM CLUB BORY
09:00 – 10:00
exkluzívny, vysoko intenzívny funkčný tréning v doprovode fantastickej hudby
17:00
PUMP FX cardio

Golem Club Bory
17:00 – 18:00
Fantastický workout pre všetkých v kombinácií s cardio tréningom zaradeným v krátkych blokoch medzi posilňovacie série.. Cvičenie je spojením systému BODY PUMP FX s činkou, ktoré tvaruje, rysuje a posilňuje celé telo a zároveň cardio blokov, zameraných na zvýšenie kondície a zníženie váhy.
18:00
BODY PUMP ®

Golem Club Bory
18:00 – 19:00
Fantastický workout pre všetkých. Absolútne svetový hit v posilňovaní , pre mužov aj ženy. Je to originálne cvičenie s činkou, ktoré tvaruje, rysuje a posilňuje celé telo.
BODY PUMP ®

Golem Club Bory
18:00 – 19:00
Fantastický workout pre všetkých. Absolútne svetový hit v posilňovaní , pre mužov aj ženy. Je to originálne cvičenie s činkou, ktoré tvaruje, rysuje a posilňuje celé telo.
ZDRAVÝ CHRBÁT

GOLEM BORY
18:00 – 19:00

Pondelok

Streda

Štvrtok

No events available!